Wzmocnij bezpieczeństwo swoich kontenerów wysyłkowych.

Kontenery biurowe są wytrzymałe i bezpieczne, ponieważ są wykonane z monokokowej konstrukcji ze stali do transportu towarów na całym świecie. Jeśli jednak używasz kontenera wysyłkowego do przechowywania cennych przedmiotów, takich jak maszyny lub sprzęt budowlany, ryzykujesz włamaniem, jeśli nie zastosujesz dodatkowych środków bezpieczeństwa. Co więc możesz zrobić, aby zapewnić ochronę kontenera wysyłkowego?

Dodatkowe zamykanie kontenerów wysyłkowych

Standardowe kontenery transportowe są wyposażone w kilka punktów ryglowania na obu drzwiach kontenera, ale przy pomocy łomu lub kilku nożyc do śrub stosunkowo łatwo jest komuś wystarczająco zdeterminowanemu włamać się do kontenera. .

Istnieje szereg dodatkowych systemów blokujących, które można wykorzystać w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, w tym:

 • Kłódki zabezpieczające do kontenerów: są wykonane z litej stali węgloazotowanej i niklowane. Są odporne na uszkodzenia i wiercenie.
 • Skrzynki do kontenerów wysyłkowych : Są to stalowe, wandaloodporne zamki otaczające, które są instalowane na drzwiach kontenera w celu zamknięcia i ochrony kłódki przed manipulacją.
 • Zamki wewnętrzne: W zależności od tego, do czego używasz kontenera, możesz zdecydować się na dodanie wewnętrznego mechanizmu blokującego, aby uniemożliwić komukolwiek wejście do niego, gdy jesteś w środku.

OBIEKT MONITOROWANY

Zainstalowanie systemu CCTV na kontenerze wysyłkowym może działać jako widoczny środek odstraszający przed wszelkimi zachowaniami przestępczymi lub aspołecznymi. Większość systemów CCTV umożliwia zdalny dostęp do kamer i obrazów w dowolnym miejscu i czasie z telefonu komórkowego lub komputera. Oznacza to, że będąc poza domem, możesz szybko i łatwo sprawdzić, czy strona jest bezpieczna.

Oświetlenie

Zainstalowanie reflektora na kontenerze wysyłkowym może zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo po zmroku. Na rynku dostępnych jest wiele opcji PP (pasywnej podczerwieni), które są wyzwalane przez ruch, a opcje słoneczne są również dostępne, jeśli nie masz łatwego dostępu do sieci energetycznej.

Jeśli oprócz jednego z naszych lekkich zestawów CCTV używasz reflektora, pojemnik może służyć zarówno jako podstawa dla kamery CCTV, jak i do oświetlenia terenu w nocy, dzięki czemu kamera może nadal działać w ciemności.

Ogrodzenie

Zainstalowanie ogrodzenia wokół obszaru, w którym znajdują się kontenery handlowe, może odstraszyć potencjalnych złodziei lub wandali. Mocowanie ogrodzenia do kontenera transportowego jest szybkie i łatwe dzięki zaciskom Domino. Bez wiercenia, bez spawania i bez uszkodzeń kontenera, jest to idealne rozwiązanie do wynajmowanych kontenerów lub jeśli planujesz odsprzedać swój kontener, gdy już go nie potrzebujesz.

Alarmy

Systemy alarmowe kontenerów transportowych mogą zawierać wszystkie nowoczesne funkcje, które mają inne systemy, takie jak czujniki, czujniki ruchu i monitoring CCTV. Mogą również przesyłać powiadomienia na Twój telefon komórkowy, co oznacza, że ​​zawsze będziesz mieć oko na swój cenny sprzęt.

Ubezpieczenie

Rozmawialiśmy z profesorem (producent kontenerów), który wyjaśnił nam, że coraz więcej operatorów kontenerów staje się celem złodziei, zwłaszcza w nocy, kiedy nie ma dodatkowych zabezpieczeń na miejscach, a głównie w przypadku sprzętu i motocykli najnowszej generacji!

Dlatego wielu ubezpieczycieli poszukuje sposobów ograniczenia ryzyka lub ograniczenia narażenia w przypadku roszczenia. Na przykład ubezpieczyciele zwracają uwagę na:

 • Zabezpiecz bramy i ogrodzenia, najlepiej palisady.
 • Kod PIN do wejścia i wyjścia. Ludzie będą kierowani, ale nie będą narażeni na ryzyko zamknięcia, więc najlepiej jest użyć szpilki przy wyjściu.
 • Ogranicz dostęp do godzin pracy tylko wtedy, gdy jest to możliwe.
 • Zainstaluj system CCTV wraz z głośnikami, aby ostrzec intruzów o wezwaniu policji.
 • Witryny monitorowane o każdej porze dnia. Wielu operatorów opuszcza obiekty bezobsługowo w ciągu dnia lub ich nie odwiedza.
 • Używaj tylko pojemników z zamykanymi pudełkami.
 • Upewnij się, że wszyscy klienci używają kłódek, które nie mogą być łatwo uszkodzone i upewnij się, że kłódki nie są używane tylko na drzwiach.
 • Sprawdź, czy klienci nie zabezpieczają swoich kontenerów wyłącznie za pomocą prętów blokujących.
 • Dobry drenaż: sprawdź, czy woda może odpłynąć z pojemników. Doceniam to, że są lekko uniesione, ale pozostawione na ziemi ryzykują przedostanie się wody.