Najlepsza pilarka łańcuchowa PRO Stihl

Piła łańcuchowa Stihl MS 271 Farm Boss

Najlepsze piły łańcuchowe Stihl MS 271 Farm Boss. Niektórzy ludzie mogą nie uważać linii „Farm Boss” firmy Stihl za profesjonalną, ale uważamy, że jest to wyjątek. Firma dokonała znaczących ulepszeń w linii w ostatnich latach, począwszy od wypuszczenia MS 271 w 2011 roku. W 2015 roku MS 271 otrzymał prestiżowe oznaczenie „BOSS”, skutecznie zastępując popularną pilarkę łańcuchową akumulatorową stihl.

Jedną z głównych aktualizacji MS 271 było dodanie systemu filtracji powietrza z separacją wstępną. Pomogło to zmniejszyć emisje o 50% i pięciokrotnie wydłużyć żywotność filtra powietrza. Stihl kontynuuje eksperymenty ze swoimi systemami filtrów powietrza, tworząc piły łańcuchowe, które mogą pracować przez dłuższy czas bez utraty wydajności. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy filtr powietrza jest zatkany. Możesz kupić MS 271 Farm Boss za około 420 USD.

NAJLEPSZA PILARKA ŁAŃCUCHOWA STIHL DLA WŁAŚCICIELI DOMU

Stihla MS250

Pilarki spalinowe Stihl to mocne i niezastąpione narzędzia do pracy. Dla właścicieli domów pilarka łańcuchowa Stihl MSA 300 naprawdę pasuje. MSA 300 CB-E to pilarka łańcuchowa, która zapewnia potężne wrażenia tnące w przystępnej cenie dla właścicieli domów. Jest wyposażony w 18-calowy łańcuch i zawiera mieszankę profesjonalnych elementów i środków oszczędnościowych.

pilarka łańcuchowa akumulatorowa stihl

Jednym z przykładów jest beznarzędziowy napinacz łańcucha, który może spodobać się niektórym użytkownikom. Inni mogą preferować regulację klucza bocznego. MS 251 kładzie również nacisk na oszczędność paliwa, chociaż niektórzy użytkownicy mogą preferować mocniejsze cięcie i dodatkowe funkcje. Ta piła łańcuchowa kosztuje około 350 USD.

NAJLEPSZA PILARKA AKUMULATOROWA STIHL

Stihl MSA 220 C-B

Najlepsze recenzje pił łańcuchowych Stihl

Stihl produkuje więcej niż kilka pilarek akumulatorowych, dając użytkownikom pewien wybór. W rzeczywistości firma sprzedaje ponad sześć różnych modeli. Spośród nich naprawdę wolimy Stihl MSA 220 C-B. Wyróżnia się zarówno mocą, jak i czasem pracy, działając przez ponad 40 minut przy użyciu akumulatora AP 300 S. Możesz także zmienić pasek z domyślnego 16-calowego na 14-calowy, jeśli chcesz zoptymalizować czas pracy nad pojemnością.

Piła kosztuje około 419 USD jako samo narzędzie i obejmuje 2-letnią gwarancję komercyjną lub 3-letnią gwarancję mieszkaniową.